Як часто відвідувати косметолога?

post id263 Добавлено10 Грудня 2021

Сучасна косметологія здатна творити чудеса. В арсеналі косметологів величезна кількість методик та процедур, які допомагають не лише покращити стан шкіри та усунути деякі дефекти, а й повернути їй молодість та красу. Щоб досягти максимального результату, необхідно розуміти, як часто потрібно відвідувати косметолога, і коли без допомоги спеціаліста точно не обійтися?

З якими проблемами може впоратися косметолог?

Існує думка, що до косметологів звертаються лише люди з явними проблемами на шкірі, такими як акне, зморшки тощо. Але це не так. Не обов’язково чекати, коли такі проблеми з’являться. Завжди потрібно діяти на випередження. І робити це потрібно у будь-якому віці. Кваліфікований спеціаліст зможе підібрати правильний догляд як для підлітка, так і для жінок молодого чи зрілого віку. Будь-які проблеми легше запобігти, ніж потім їх позбутися.

Зазвичай до косметолога звертаються з такими проблемами:

1. Акне. Прищі, зумовлені запальним процесом у сальних залозах, можуть виникнути у підлітковому віці. Причиною формування можуть стати гормональні зміни в організмі, неправильне харчування, спосіб життя або неповноцінний догляд за шкірою. Для їх усунення косметолог проведе чищення, порекомендує підтримуючі та зволожуючі процедури, які дозволять впоратися із проблемою.
2. В’ялість шкірних покровів. Найчастіше на втрату пружності шкіри звертають увагу жінки після 30 років, коли на обличчі стають помітними вікові зморшки. Але молодість можна продовжити за допомогою спеціального масажу, біоревіталізації, мезотерапії та інших косметологічних процедур. Ці та інші методи збереження молодості та привабливості доступні у нашому. Медичний центр CPG.
3. Пігментація та нерівномірний відтінок особи. Виникнути вони здатні як внаслідок вікових змін в організмі, так і після травмування шкіри або впливу на неї ультрафіолету. Впоратися з проблемою здатні пілінги.
4. Судинні освіти. Сітки, зірочки, купероз з’являються при витончення шкірних покривів і розширення судин. За наявності таких проблем використовують лазерну, кріо-або мікрострумову терапію.

Крім боротьби з дефектами шкіри, косметолог допоможе підібрати косметику для домашнього догляду, розповість, як відстрочити появу вікових змін та зберегти сяйво дерми.

Як часто потрібно ходити до косметолога?

Косметологічні процедури у салоні можна порівняти із заняттями спортом. Назвати їх обов’язковими не можна. Але регулярно відвідуючи спеціаліста, вдасться помітно продовжити свою молодість та у будь-якому віці залишатися привабливою. Графік відвідування косметолога індивідуальний і залежить від низки факторів:
1. Вид процедури. Під час проведення курсу масажу відвідувати спеціаліста потрібно кілька разів на тиждень. А, наприклад, для ботулінотерапії достатньо 1 сеансу на 4-5 місяців. Що стосується чищення, то її варто робити з 1 разу на 2-3 місяці.
2. Вік. Тут діє правило: чим старша людина, тим частіше їй потрібна професійна допомога косметолога. У 20 років досить регулярно проводити чищення обличчя. Після 30 років шкіра вже потребує глибокого зволоження та живлення. Після 40 необхідні процедури, що розгладжують шкірні покриви, що підвищують пружність і еластичність, усувають різні вікові зміни.
3. Стан шкіри та організму. Кожна процедура має свої обмеження та протипоказання. Вони можуть впливати на регулярність відвідування косметолога.

При цьому важливо розуміти, що ефективними є не частота, а регулярність відвідування косметолога. Набагато ефективнішими будуть візити 1 раз на місяць протягом кількох років, ніж відвідування спеціаліста через день із наступною перервою у кілька років.
Приходьте в наш центр косметології, і ми підберемо вам ефективні засоби для догляду, а також надамо рекомендації, які допоможуть зберегти молодість і красу обличчя на довгі роки. Запис можливий онлайн або по телефону.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.