Що таке ботулотоксин?

Ботулінотерапія (в народі відома як “ботокс”) – це ін’єкційний метод розгладження зморшок за допомогою ботулотоксину. Ботулотоксин – це нейротоксин типу А, який блокує нервово м’язову передачу.

Який принцип його дії?

Ботулотоксин діє локально і викликає м’язове розслаблення. Діє він саме на ту м’язу, в яку вводиться препарат. Найчастіше за допомогою ботулінотерапіі розгладжують зморшки на лобі, в міжбрівних області, навколо очей (так звані «гусячі лапки»).

Які ризики й побічні ефекти, реабілітація?

Системної побічної дії ботулотоксин не робить. До короткочасних побічних ефектів, які виникають не так часто, відносяться опущення повік, брів, куточків рота. Це залежить від якості препарату та майстерності спеціаліста, який проводить процедуру.

Скільки зберігається ефект?

Ця процедура має тимчасовий характер, тому повторювати її варто кожні 3-5 місяців. У чому перевага у цього методу перед іншими? Ботулінотерапія – це вплив на причину зморшок: наші мімічні звички, легку «втому» м’язів обличчя. Тому вона і дає швидкий, безпечний і хороший ефект.

  • Реальний ефект, який зберігається від 3 до 6 місяців
  • Повна безпека завдяки використанню самих надійних препаратів та високої кваліфікації наших фахівців
  • Відсутність реабілітаційного періоду – почервоніння в області ін’єкцій зберігається максимально годину після процедури

Крім того, ще одне застосування ботулотоксином – це лікування гіпергідрозу, надмірного потовиділення. Консультація перед процедурою і підбір препарату безкоштовно!