Що таке мезотерапія? Мезотерапія – введення спеціального лікувального коктейлю, який стимулює ідеальний баланс вироблення колагену і гіалуронової кислоти на клітинному рівні.

Як це працює? Глибоке введення лікувального коктейлю дозволяє не тільки “будити” і генерувати нові клітини молодості, але також насичує шкіру відсутніми мікроелементами й вітамінами, усуваючи її естетичні недосконалості – пігментацію, акне, пост-акне, купероз і ін.

Як проходить процедура? Після індивідуальної консультації та огляду косметолога відбувається підбір необхідних складових для лікувального коктейлю. Всі препарати відкриваються і змішуються виключно в присутності клієнта. В цей час на вибрані зони (обличчя/шия/декольте) наноситься місцева анестезія, яка зробить процедуру досить комфортною. Далі лікар вводить ін’єкції в необхідні зони.

Скільки процедур необхідно для стійкого ефекту? Точно відповісти на це питання зможе наш фахівець після індивідуальної консультації. Однак зазвичай, курс мезотерапії складається з 2-4 процедур в залежності від бажаного ефекту і вихідного стану шкіри.

Чому саме мезотерапія? Мезотерапія – це ефективний і результативний догляд за шкірою, головна перевага якого – індивідуальний підбір лікувальних і доглядових компонентів. Мезотерапія для волосся. Не менш ефективним є використання мезотерапії й для волосистої частини голови. Лікувальний коктейль:

  • запобігає і лікує випадіння волосся
  • стимулює зростання нових цибулин
  • зміцнює волосся на етапі їх зростання
  • результативно лікує стоншування волосся, їх млявість і тьмяність.