Що таке об’ємне моделювання?

Об’ємне моделювання – це безопераційний спосіб корекції овалу обличчя і губ. За допомогою високоякісних філерів можливе надання бажаних форм вилицям, щокам або губам. А сьогодні завдяки високому професіоналізму фахівців CPG Center стала можливою корекція носа Філер.

Як це працює?

Спеціальна речовина на базі гіалуронової кислоти вводиться в бажані зони, заповнюючи їх зсередини й надаючи їм необхідного обсягу. У CPG Center можна вибрати одразу з восьми філерів, оригінальність яких підтверджена сертифікатами (Juvederm, Belotero, Radiesse).

Як проходить процедура?

На індивідуальній консультації у косметолога клієнт і фахівець визначаються з необхідним Філером і його кількістю. Після проведення місцевої анестезії на необхідній зоні відбувається введення філера. При цьому, кінцевий результат очевидний вже через 2 дні після процедури.

Як довго тримається ефект?

Філер підтримує обсяг протягом 6-8 місяців, після чого розсмоктується самостійно.

Я боюсь досягти негативного результату за допомогою об’ємного моделювання На жаль, такі ситуації зустрічаються не так вже й рідко. Найчастіше через вибір фахівця без необхідної кваліфікації, неоригінального препарату (або ж банально простроченого), проведення процедури в нестерильних умовах. У CPG Center процедуру проводять тільки досвідчені фахівці з клінічним досвідом, а усі сеанси проходять в ідеально стерильних умовах.