Плазмотерапія – це одна із най фізіологічних, косметологічних процедур, тому що субстратом для омолодження слугує власний матеріал, а саме власна плазма збагачена тромбоцитами.

Як відомо, тромбоцити містять фактори росту(це такі неспецифічні клітини, які здатні оновлювати тканини в місці їх введення).

Хід процедури: відбувається забір венозної крові, яка надалі шляхом центрифугування обробляється і витягується плазма з максимальним вмістом тромбоцитів.

Тут важливо врахувати всі деталі, а саме : час і кількість обертів центрифуги, кут нахилу пробірок, наявність чи відсутність розмежувального гелю, антикоагулянту. Це все для того, щоб кількість тромбоцитів у 2,5 раза перевищувала ту, яка у звичайній плазмі, і щоб вони залишались цілими й функціонально активними.

А ще важливо, щоб в плазмі не було інших клітин крові(еритроцитів і лейкоцитів), лише тромбоцити й наявні в ній вітаміни, мікроелементи, гормони, що також чинять стимулювальний і омолоджуючий вплив.

Отриманий концентрат шляхом підшкірних ін’єкцій вводять в шкіру, на різну глибину, різними техніками в залежності від показів і потреб пацієнта.

Плазмотерапія не має сезонних і вікових обмежень. Фактично вона підходить майже кожному.

Особливо буде актуальною при:

 • сухості шкіри
 • пігментації
 • акне в період ремісії
 • постакне
 • зниженні тургору й еластичності шкіри
 • при тім’яній і бряклій шкірі
 • темних колах під очима

В усіх цих випадках ви додатково отримаєте гарний ліфтинг і зволоження, адже доведено, що фактори росту стимулюють в шкірі вироблення власної гіалуронової кислоти. І ефект зволоження у випадку плазмотерапії триваліший ніж після курсу біоревіталізації.

Успішно плазмотерапія застосовується в трихології, при проблемах випадіння волосся, лупі або себореї волосистої частини голови.

Широке застосування PRP терапії знайшло себе в пластичній хірургії(сприяє регенерації й відновлення тканин) і естетичній гінекології(усунення вроджених і післяродових дефектів, інтимне омолодження)

А от не варто робити процедуру при:

 • вагітності
 • лактації
 • періоді менструації у жінок
 • при цукровому діабеті або іншому хронічному стані в стадії декомпенсації
 • гострих інфекційних захворюваннях
 • депресіях
 • неврозах
 • онкології
 • приймання антикоагулянтів
 • герпесі з активними проявами

Напередодні процедури слід обмежити вживання жирної, смаженої й гострої їжі. А от води навпаки рекомендовано вживати більше.

В день процедури рекомендують легкий сніданок, з вмістом глюкози.

І краще проводити процедуру в першій половині дня, це пов’язано з нашою фізіологічною активністю.

Після процедури, як і після будь-яких ін’єкцій не рекомендовано 3-4 дні відвідувати сауни, лазні, солярії, басейни, у випадку перебування під активним сонцем обов’язково використовувати креми з СПФ.

Сліди після ін’єкцій вже не помітні, як правило через 3-5 год.

Рекомендований курс – три процедури з інтервалом в 3-4 тижні, для підтримки результату проводять процедуру 1 раз у квартал.

Та найприємніше те, що вже через тиждень після першої процедури пацієнти відмічають те, що шкіра стала сяяти, виглядати доглянутою, пружнішою і молодшою, вирівнюється тон і структура, розгладжуються дрібні зморшки.

Якщо ви хочете виглядати молодше, але боїтесь ін’єкційних препаратів, то ідеальним рішенням є плазмотерапія, бо отримати небажаний результат від неї не можливо.

Що таке плазмоліфтинг? Плазмоліфтинг – це ефективна ін’єкційна методика якісного омолодження та підтяжки шкіри. Крім того, плазмоліфтинг використовується при лікуванні акне і пост-акне, а також інших недосконалостей шкіри.

Як це працює? Очищена плазма з власної крові клієнта вводиться в обрані зони (обличчя/шия/декольте), допомагаючи відновити еластин і колаген. Плазма прискорює клітинний обмін, а також запускає процес вироблення нових клітин, відновлюючи шкіру не тільки зовні, але і зсередини. Сьогодні плазмотерапія вважається одним з найбільш природних способів лікування та омолодження шкіри, адже під час процедури організм отримує власні “запаси”. До речі, саме тому процедура вважається ще й однією з найефективніших – адже наша власна плазма є унікальними ліками з саме тими речовинами, які необхідні нашій шкірі.

Як проходить процедура? Після індивідуальної консультації та огляду косметологом визначається необхідна для лікування кількість плазми, а також кількість необхідних сеансів в рамках курсу. Спеціаліст з медичною освітою і клінічним досвідом проводить забір крові з вени. Кров в спеціальній сертифікованій пробірці відправляється в центрифугу, де і відбувається відділення плазми. Тим часом на вибрані для процедури зони наноситься місцева анестезія, що дозволяє зробити процедуру досить комфортною. Після отримання плазми фахівець за допомогою ін’єкцій вводить її в необхідні зони. Реабілітаційний період після плазмоліфтингу становить 2-3 дні.

Плазмоліфтинг – це боляче? Завдяки місцевій анестезії чутливість шкіри до ін’єкцій суттєво знижується. Залежно від рівня больового порогу чутливість під час плазмоліфтингу, за словами наших клієнтів, становить приблизно 3-5 / 10.

Плазмоліфтинг для волосся: Це ефективно? Так, як і в випадку з впливом на обличчя, шию і декольте, плазма є ефективним засобом для боротьби з випадінням волосся, підвищенням їх якості та ін.

Як підготуватися до процедури? Через те, що плазма є активною речовиною для лікування та омолодження шкіри, то і якість цієї речовини має бути високим. Тут справа за клієнтом – принаймні за 2-3 дні до процедури варто відмовитися від алкоголю, сигарет, жирних, смажених, солоних і гострих продуктів. А також зробити акцент на водний баланс, не забуваючи випивати 2 л води в день. Пам’ятайте: чим чистіше буде кров в день процедури, тим вище результат ви отримаєте.

плазмолифтинг на Оболони
плазмолифтинг на Оболони
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow