Діодний і IPL-лазери для епіляції в CPG-Center

post id1515 Добавлено13 Грудня 2018

Дива після лазерної епіляції чи фотоепіляції розпочинаються через 10-14 днів, коли закінчується період «уявного росту», протягом якого випадає волосся, що потрапило в зону дії. Естетичний ефект помітний вже після першої процедури і зберігається протягом цілого місяця! Це бажана нагорода за докладені зусилля, при тому, що 20% волосся вже не виросте ніколи!

Але не варто піддаватися ілюзії, нібито процедура фотоепіляції чи лазерної епіляції допомогла з першого разу. Важливо «спіймати» наступні 20% «зайвого» волосся у фазі росту.

Після 3-4 процедур пацієнти з подивом помічають, як змінилася решта волосся: воно стало набагато тоншим, світлішим, м’якшим, менш помітним. Крім цього, уповільнюється швидкість його росту. Якщо між першою і другою процедурами була перерва 3-4 тижні, то між другою і третьою – вже 1-1,5 місяця, наступні процедури проводять приблизно через 2 місяці.

Після закінчення курсу процедур забезпечується видалення 70-80% волосся (чорне волосся щезає на 90-100%).

Протипоказання до процедур лазерної епіляції і фотоепіляції:

  • Свіжа засмага (1-2 тижні).
  • Запальні захворювання шкіри, наявність численних пігментних плям і родимок у зоні дії.
  • Системні захворювання, онкологічні захворювання, серцево-судинні патології, гарячкові стани (грип, ГРВІ).
  • Період вагітності і лактації.
  • Фотодерматоз (висока чутливість до сонячного світла).

Фотоепіляцію і лазерну епіляцію зазвичай проводять без анестезії. Відчуття під час сеансу можна порівняти зі швидкими гарячими ударами-клацаннями. Що більше під шкірою жирової клітковини (гомілки, груди, спина, зона бікіні), то комфортніше процедура. Видалення волосся над верхньою губою, на підборідді, в області пахов супроводжується неприємними відчуттями, але триває весь сеанс не більш ніж 5 хвилин.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.