Лазерна епіляція

post id23 Добавлено24 Березня 2021

Лазерна епіляція

Видалити небажане волосся на обличчі та тілі можна різними способами – від гоління до використання воску або цукрової пасти. Але всі вони мають безліч недоліків. До того ж через деякий час волоски знову відростають, процедуру доводиться повторювати знову і знову. Зовсім по-іншому працює лазерна епіляція. Методика безпечна, безболісна і гарантує тривалий результат – пройшовши повний курс, ви зможете постійно насолоджуватися гладкістю власної шкіри.

Особливості лазерної епіляції

Процедура заснована на впливі лазерного променя на проблемні ділянки. Він призводить до руйнування пігменту меланіну і коагуляції судин, що живить волосяний фолікул. В результаті через деякий час волосок випадає, а новий на його місці НЕ зростає дуже довго.
Особливість методики полягає в тому, що лазер здатний впливати тільки на те волоски, які під час обробки перебували в стадії активного росту. На сплячі фолікули він не впливає. Тому через деякий час процедуру потрібно буде повторити. Пройшовши повний курс процедур досить буде 1-2 рази на рік проводить підтримуючу обробку, щоб шкіра завжди залишалася гладкою і шовковистою.

Показання до лазерної епіляції

Процедура дозволяє позбавитися від небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла. Основними показаннями до її проведення називають:
1. гірсутизм. Це патологія, пов’язана з надмірним зростанням волосся у жінок через гормонального дисбалансу в організмі.
2. Неможливість використовувати інші методики видалення волосся на тілі через алергію, підвищеної чутливості шкіри або з інших причин.
3. Вростання волосків.
4. Бажання надовго позбутися від небажаних волосків на певній ділянці тіла.
Методика підійде тільки людям з темним кольором волосся і світлою шкірою. Для видалення світлого або сивого волосся лазерна епіляція Не підходить.

Переваги лазерної епіляції

Популярність процедури пов’язана з такими її позитивними характеристиками:
1. Висока ефективність. Після проходження курсу лазерної епіляції можна надовго забути про проблему небажаного волосся.
2. Мінімальний дискомфорт під час сеансу. В процес обробки клієнт може відчувати відчуття тепла і печіння. Якщо у людини низький больовий поріг, може проводиться місцеве знеболення.
3. Відсутність спеціальної та складної підготовки, а також тривалого відновного періоду.
4. Відсутність пошкоджень на шкірі після проведення лазерної епіляції.
5. Можливість видалити врослі волоски.
Як проводиться лазерна епіляція?

Під час консультації фахівець проводить огляд проблемної ділянки для визначення фототипу шкіри та вибору відповідних налаштувань лазерного обладнання. Після цього починається поетапна обробка:

1. Поверхня шкіри очищається від забруднень.
2. За бажанням клієнта проводиться місцеве знеболення.
3. Для поліпшення проведення лазерного променя на епідерміс наноситься контактний гель.
4. Проводиться обробка проблемної зони.
5. На шкіру наноситься регенеруючий засіб.
6. Якщо епіляція проводилася на відкритій ділянці тіла, додатково наноситься крем з сонцезахисними фільтрами.

Відразу після обробки на шкірі може з’явитися незначне почервоніння. Воно самостійно проходить протягом декількох годин.

Де зробити лазерну епіляцію?

Якщо ви мрієте надовго забути про проблему небажаного волосся, пройдіть процедуру лазерної епіляції в Центрі естетичної та антивікової медицини CPG Center. Для її виконання наші фахівці вживають сучасне обладнання, тому ви можете бути абсолютно впевнені в безпеці та ефективності процедури. У центрі працюють досвідчені косметологи, які знайдуть індивідуальне рішення для вас.
Для запису телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.