Процедура Radiesse

post id88 Добавлено12 Березня 2021

Radiesse

Яким би ретельно ні догляд за шкірою обличчя, з роками з’являється деформація його контурів, поглиблюються носогубні складки, опускаються куточки очей і губ, стають помітними зморшки. Раніше позбутися таких проблем допомагала пластична хірургія. Але з появою методики волюмізациї Radiesse повернути особі молодість можна без складних процедур і тривалої реабілітації.

Radiesse – що це?

Radiesse – це унікальний препарат, в основі якого знаходиться гідроксиапатит кальцію. Вводиться він ін’єкційним методом. Його дія заснована на заповненні проблемних ділянок і стимуляції синтезу клітинами власного колагену. Згодом препарат розсмоктується, а створений ним каркас залишається. Тому на відміну від філерів на основі гіалуронової кислоти застосування препарату Radiesse гарантує тривале збереження отриманого ефекту – результат залишається помітним до 15-20 місяців.

Показання до застосування

Radiesse – процедура, що омолоджує, здатна позбавити вас від наступних недоліків:

  • опущення куточків губ або очей;
  • в’ялість шкірних покривів;
  • формування зморшок;
  • ліпоатрофія;
  • деформація контурів особи;
  • втрата підборіддям і вилицями обсягу.

Ін’єкції Radiesse можна проводити навіть людям, схильним до набряклості тканин, для яких уколи гіалуронової кислоти протипоказані.

Переваги ін’єкцій Radiesse

Корекція вікових змін за допомогою філера Radiesse має безліч переваг:

Біосумісність. Препарат не містить компонентів, які можуть викликати відторгнення, алергічні або інші негативні реакції.
Висока ефективність. Побачити перші результати ви зможете відразу після проведення ін’єкцій. Філер сприяє формуванню міцних волокон колагену, тому через 3 місяці ефект буде максимальним. В середньому результат зберігається до 15 місяців.
Універсальність. Методика не має вікових, статевих та сезонних обмежень.
Безпека і простота введення. Уколи роблять тонкими канюлі, тому кровоносні судини не пошкоджуються, а поява синців або набряків виключено. Згодом філер розсмоктується і самостійно виводиться з організму.
Можливість корегувати будь-яку зону особи, в тому числі область навколо губ, очей, носогубні складки.
Відсутність необхідності в тривалій реабілітації.
Як проводиться процедура?

Так як у методики є протипоказання (гострі запалення, вагітність і лактація, онкопатології, порушення згортання крові, тяжкі системні хвороби), перед початком сеансу фахівець повинен переконатися в їх відсутності. Якщо обмеження відсутні, косметолог приступає безпосередньо до виконання процедури:

проблемна зона очищується від косметики або інших забруднень і дезінфікується;
проводиться місцева анестезія (для пацієнтів з низьким больовим порогом);
за допомогою канюлі філер вводиться в проблемні ділянки;
виконується повторна обробка шкіри антисептиком.

Де зробити Radiesse?

Процедуру Radiesse в Києві пропонуємо пройти в Центрі естетичної та антивікової медицини CPG Center. Ми використовуємо тільки оригінальні препарати, які довели свою ефективність і безпеку. Наші косметологи проходять спеціальне навчання і мають великий досвід проведення ін’єкційних процедур. Косметолог проведе огляд проблемної зони і підбере індивідуальний метод відновлення молодості і краси саме для вас.

Щоб отримати консультацію або записатися на процедуру Radiesse, зв’яжіться з нами телефоном або заповніть форму заявки на сайті.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.