Причини випадіння волосся

post id68 Добавлено11 Травня 2021

Чому випадає волосся?

Випадання волосся – це природний процес, пов’язаний з оновленням покривів. В середньому людина щодня втрачає 50-100 волосинок. Але бувають випадки, коли їх кількість стає набагато більше. Чому так відбувається і коли потрібно бити на сполох?
Причини випадіння волосся

Якщо волосся стали випадати сильніше звичайного, причиною можуть бути наступні стани:
1. Гормональні зміни. Під час вагітності жінки помічають збільшення обсягу волосся. Це пов’язано з жіночим статевим гормоном естрогеном, рівень якого в цей період підвищується. А ось чоловічий статевий гормон андроген не сприяє цьому. Тому при підвищенні його рівня можна спостерігати процес активного випадання волосся. Привести до гормональних змін може і стрес. Також на стан волосся впливає щитовидна залоза. Якщо орган дає збій, волоски можуть випадати сильніше звичайного.
2. Дія на організм шкідливих хімічних або радіоактивних речовин. Обласна часто супроводжує хімієтерапія при лікуванні злоякісних утворень.
3. Дефіцит вітамінів. До цього можуть призвести різні дієти та незбалансоване харчування. Зупинити процес допоможе правильний раціон з достатньою кількістю овочів, фруктів, білкових продуктів. Якщо можливості повноцінно харчуватися немає, важливо приймати аптечні вітамінно-мінеральні комплекси або харчові добавки.
4. Неправильний догляд. Такі випробування, як щоденна сушка феном або вирівнювання праскою, часте фарбування та знебарвлення, хімічна завивка волосся можуть не витримати. В результаті вони стають ламкими та слабкими.
5. Ослаблений імунітет і перенесені захворювання. До недугів, які можуть спровокувати випадання волосся, відносяться патології шлунково-кишкового тракту, аутоімунні захворювання, постковідний синдром. Останнім часом медики стали часто чути скарги на випадання волосся від людей, які недавно перенесли COVID-19, пов’язуючи це з аутоімунною реакцією організму на коронавірус.

Як повернути волоссю густоту і силу?

Лікування випадіння волосся повинне бути комплексним. Дуже важливо збалансовано харчуватися, робити масаж волосистої частини голови, приймати вітаміни, користуватися спеціальними шампунями. Відмінний результат забезпечують салонні процедури:

1. Плазмоліфтинг. Процедура заснована на ін’єкційному введенні пацієнту плазми, отриманої з його крові. Для цього проводиться забір венозної крові, яка обробляється в спеціальній центрифузі. Методика допомагає зміцнити волосся, зробити їх більш м’якими та блискучими, стимулює їх активне зростання. Курс лікування становить 5-6 процедур.
2. Мезотерапія. Це ще одна ін’єкційна методика, заснована на введенні в шкіру голови мезопрепаратів, до складу яких можуть входити вітамінно-мінеральні комплекси, гіалуронова кислота, колаген, еластин, амінокислоти, стимулятори росту та інші корисні компоненти. Відповідний препарат косметолог підбирає індивідуально, виходячи зі свідчень і стану шкіри голови клієнта. Для введення мезококтейлю використовуються дуже тонкі голки, тому процедура практично безболісна. Для досягнення максимального результату рекомендується пройти курс з 8-10 сеансів.
3. Біоревіталізація. Це ефективна методика, що поліпшує загальний стан волосся, зміцнює їх і сприяє швидкому зростанню. За допомогою ін’єкцій в шкіру голови вводяться препарати на основі гіалуронової кислоти. Додатково вони можуть містити вітаміни та інші корисні компоненти. Ефективність цієї методики значно перевищує результативність масажу і використання косметологічних засобів (масок, бальзамів, лосьйонів). Перші позитивні зміни можна відзначити вже після першого сеансу біоревіталізації. Щоб поліпшити та закріпити ефект, процедуру рекомендують проводити 1 раз у 2 місяці.

Відповідну процедуру вам зможуть порекомендувати в Центрі естетичної та антивікової медицини CPG Center, вивчивши анамнез і оцінивши загальний стан волосся. Наші косметологи мають величезний досвід боротьби з такою проблемою. Щоб записатися на консультацію, заповніть форму заявки на сайті або зателефонуйте нам за вказаними телефонами.

Ми допоможемо повернути вашому волоссю розкішний зовнішній вигляд і здоров’я!

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.