Що потрібно враховувати при збільшенні губ?

post id126 Добавлено26 Січня 2022

Контурна пластика із застосуванням філерів проводиться не тільки для збільшення губ, хоча цей міф глибоко вкоренився у свідомості багатьох. Ця процедура також використовується при необхідності розгладити складочки, які є на поверхні губ, зробити непомітним шрам або згладжування асиметрії. Але все ж таки найчастіше дівчата звертаються до косметолога саме з метою надання губ додаткового обсягу. Але перед тим як відправитися на процедуру, важливо враховувати деякі нюанси.

увеличение губ cpg center

Пропорції обличчя

Багато дівчат приходячи до косметолога, приносять у собі фото зірки, на яку вони хотіли б бути схожими, і просять зробити такі ж губи, як на картинці. Проте це завжди можливо. Справа в тому, що при виборі форми губ, яка гармонійно виглядала б на обличчі, косметолог враховує не менше 15 параметрів. Тому виконати прохання клієнта вони завжди можуть, щоб результат справді виглядав гармонійно, а чи не просто повторював зображення на картинці.

Наприклад, якщо дівчина має великі риси обличчя, то пухкі губки будуть виглядати на ньому природно. У такому разі фахівець може здійснити процедуру. Однак володаркам маленьких і акуратних рис від введення філерів, можливо, доведеться відмовитися, інакше вони ризикують отримати непропорційну особу, яка виглядатиме неприродно.

Результат після процедури може шокувати

Важливо розуміти, що відразу після процедури вийти гарною, як на фото, не вдасться. А все тому, що протягом декількох днів після ін’єкцій на губах спостерігатиметься припухлість та набряклість. Це відбувається не тільки через використання анестезуючого засобу, а й унаслідок травмування шкіри губ. Крім цього, філера потрібен певний час, щоб зайняти «правильне положення».
У деяких випадках процедура збільшення губ проводиться у кілька етапів. Особливо це відбувається в тому випадку, якщо у клієнтки від природи губи дуже тонкі. Тому, щоб не допустити перетягування тканин, препарат вводять за 2 сеанси. Зазвичай другий сеанс проводиться за кілька тижнів після першого.

Тривалість збереження результату

Усі філери, які сьогодні дозволені до використання – біодеградувані. Тобто через деякий час вони самостійно розсмоктуються та виводяться з організму. Відповідно ефект поступово зникає.
Як довго філер даватиме бажаний результат залежить від індивідуальних особливостей організму та способу життя клієнтки. Наприклад, у тих, хто активно займається спортом або регулярно відвідує лазню, сауну, філлер розчиниться швидше. Те саме очікує курців, тому що під час куріння активно працює м’яз біля рота, що призводить до швидшого розсмоктування введеного препарату.

Загалом ефект від ін’єкцій зберігається до 12 місяців. Однак можна зустріти і тих, у кого філери зберігаються набагато довше. Це пов’язують з тим, що в їхньому організмі є дуже мало ферменту, що сприяє руйнуванню гіалуронової кислоти.
Якщо ви хочете надати своїм губам додаткового об’єму або зробити риси обличчя більш пропорційними, звертайтеся до нашої косметологічної клініки. Під час консультації фахівець вислухає ваші побажання, оцінить низку параметрів і після цього підкаже, як досягти бажаного результату.

Ми використовуємо лише сертифіковані препарати від провідних виробників, тому гарантуємо безпеку та досягнення бажаного ефекту. Телефонуйте або залишайте онлайн-заявку, щоб зробити свої губки більш пишними та привабливими.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.