Що таке ін’єкційна косметологія?

post id85 Добавлено18 Лютого 2022

Ін’єкційна косметологія – це група процедур, що ґрунтуються на введенні в різні шари шкіри спеціально підібраних препаратів. Цей напрямок у косметології з’явився порівняно недавно. Тому не дивно, що деякі все ще з побоюванням ставляться до «уколів краси».

Види процедур в ін’єкційній косметології

Ін’єкційні процедури особливо популярні серед жінок старше 30-40 років. Саме в цей період в організмі починають відбуватися зміни, що провокують появу перших ознак старіння (шкіра стає сухішою, знижується її пружність, з’являються пігментні плями та перші зморшки).

Саме з цими проблемами успішно бореться ін’єкційна косметологія, яка поділяється на такі види:
1. Мезотерапія. Це процедура, що полягає у запровадження препаратів з активними компонентами (так звані вітамінні коктейлі). Її рекомендують проводити для усунення куперозу, вугрової висипки, розгладження рубців. Препарати, що вводяться, як правило, містять гіалуронову кислоту, що насичує тканини вологою.
2. Біоревіталізація – це ін’єкційне введення гіалуронової кислоти. Головним завданням цієї речовини є ефективне зволоження шкіри та стимуляція утворення у ній волокон колагену.
3. Ботулінотерапія – це методика запровадження препаратів з урахуванням ботулотоксину. Після такого уколу відбувається блокування мімічних м’язів, внаслідок чого розгладжуються зморшки та заломи на шкірі. Поступово препарат, що вводиться, розчиняється і виводиться з організму, тому чутливість м’язів знову відновлюється. За бажання через час процедуру можна повторити. Також ботулінотерапія використовується при підвищеній пітливості.
4. Контурна пластика. Це методика, що допомагає розгладити зморшки та змінити параметри обличчя (виділити вилиці, зробити об’ємнішими губи). Для цього під шкіру за допомогою ін’єкції вводять спеціальні біодеградовані філери на основі гіалуронової кислоти. Через деякий час вони виводяться з організму природним шляхом, не надаючи негативного впливу.
5. Плазмоліфтинг. Процедура полягає у введенні пацієнта його власної плазми, додатково збагаченої тромбоцитами. Такі уколи сприяють омолодженню. Також плазмоліфтинг довів свою ефективність у боротьбі з випаданням волосся.

Переваги ін’єкційної косметології
Будь-яка з перерахованих ін’єкційних процедур має такі переваги:
• малоінвазивність (відсутність рубців та шрамів після проведення сеансу);
• миттєвий результат, що зберігається надовго;
• відсутність спеціальної підготовки та тривалого періоду реабілітації;
можливість комбінувати з іншими косметологічними процедурами для досягнення максимального результату.

Ін’єкційна косметологія стала справжньою знахідкою для всіх, хто бажає позбавитися вікових змін на шкірі, повернути їй пружність, природний колір та привабливість.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.