Унікальний апарат EXIMIA HR77. Лазеропорація і радіоліфтинг

post id1615 Добавлено23 Січня 2019

EXIMIA HR77 — унікальна італійська система. Використовує міжнародну запатентовану технологію «лазеропорацію» и «радіоліфтинг».

EXIMIA HR77 дає змогу зробити рельєф шкіри гладким, пружним, підтягнутим. Ефективний для лікування  целюліту й корекції фігури. Апарат дає змогу комплексно моделювати тіло і сприяє позбавленню від локальних жирових відкладень. Призначений для тоніфікації шкіри і втрати ваги, неінвазивної ліпосакції і формування контурів тіла без скальпеля.

ЛАЗЕРОПОРАЦІЯ — дія лазера створює «мікрощілини» між клітинами, що дає можливість речовинам, які руйнують жирові клітини і шкіряні ущільнення, проникати вглиб без використання уколів. Зруйнована жирова тканина виходить у міжклітинний простір. Вона виводиться з організму природним шляхом, тобто за допомогою лімфатичної системи.

РАДІОЛІФТИНГ — діє на клітини з розсувними магнітними роликами і радіочастотною монополярною хвилею. Радіочастотні хвилі, що посилаються апаратом, нагрівають тканини, збільшують масажгний ефект, стимуляцію руйнування і виведення жирових клітин. Це дає змогу моделювати фігуру без хірургічного втручання. Головна мета – скорочення обсягу жиру й целюліту. Окрім звичайної головки для радіоліфтингу, є ще менша насадка, спрямована для роботи у важкодоступних місцях рук і грудей…

БІПОЛЯРНЫЙ RF LIFTING — збільшує пружність шкіри, стимулює оксигенацію, вироблення колагену й еластину, скорочення колагенових волокон, усунення розтяжок і ліній. На молодій тканині стимулює фібробласти для виробництва колагену й еластину. На більш зрілих тканинах викликає скорочення колагенових волокон, котрі підтягують тканини і поверхню шкіри роблять молодшою. Ущільнення шкіри допомагає в усуненні розтяжок і вікових ліній.

АЛМАЗНА МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ — ця процедура дає змогу проводити контрольоване відлущування ороговілих клітин епідермісу, надаючи шкірі пружність, свіжість, дає змогу позбутися дефектів шкіри, викликаних надмірним перебування на сонці, а також шрамів і слідів від акне, видаляє пігментацію, дрібні зморшки. Мікродермабразія є простою косметичною процедурою, котра забезпечує поступове і контрольоване відлущування (видалення мертвих клітин шкіри) чи пілінг епідермісу шкіри, внаслідок чого шкіра має вигляд більш молодої, свіжої і гладкої.

Процедура стимулює утворення колагенових волокон і прискорює ріст нових клітин у базальних, більш глибоких шарах епідермісу – це означає, що верхній шар шкіри природно відновлюється як візуально (шкіра стає більш однорідною за зовнішнім виглядом), так і структурно (шкіра стає більш пружною і еластичною). Видалення омертвілих клітин шкіри, крім того, збільшує проникність шкіри, що максимізує ефект від нанесених лікувальних сироваток. Процедура безболісна і без будь-яких побічних ефектів.

ЕНДОДЕРМАЛЬНИЙ МАСАЖ — схожий на класичний ручний масаж, але робить його більш глибоким і стійким, особливо використовуючи набагато більш ефективну чотирифазну техніку масажу.

  • Усунення целюліту будь-якої стадії;
  • Усунення розтяжок, дефектів поверхні шкіри;
  • Підтягнути шкіру і зробити її шовковистою;
  • Стимулювання венозного і лімфатичного відтоку;
  • Позбавлення від набряків, зняття втоми ніг;
  • Спеціальні олії і гелі, котрі використовуються під час процедури, відновлюють тургор і позитивно впливають на загальний стан шкіри.
Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.