Коли варто звернутися до психолога?

post id1445 Добавлено23 Квітня 2018

Погодьтеся, в нашому житті бувають непрості ситуації, коли сили кінчаються, звичні методи розслаблення і відпочинку вже не допомагають, підтримки близьких недостатньо, а поради друзів неефективні. Це саме ті періоди, колди варто звернутися до психолога.

Уникаючи наставництва, довіряючи Вашим судженням, цілком долучаючись до процесу, психолог допоможе Вам уважніше поставитися до своїх потреб і до себе. Ви зможете відчути, почути, зрозуміти, що відбувається всередині Вас і проявитися тілесно, емоційно, соціально у безпечному просторі. Цей простір формується і відчувається вже після перших зустрічей, на яких зазвичай відбувається знайомство. Ви розповідаєте, з чим прийшли, чого б хотіли. Психолог ставить питання, що прояснюють, трохи розповідає про свої методи роботи. Так у невимушеній атмосфері починається контакт.

Може статися, що Вам буде достатньо однієї консультації для продовження самостійного шляху чи знадобиться більше часу – все індивідуально.

У будь-якому разі добре буде прояснити частоту консультацій, за який період часу важливо попереджати про скасування чи якісь зміни у співпраці обом сторонам, конфіденційність інформації і все те, щзо допоможе Вам відчути впевненість у правильності вибора спеціаліста.

У CPG-Сenter працюють спеціалісти, що мають багатолітній досвід консультування.

Психологи допоможуть Вам і Вашим дітям:

— покращити стосунки між дитиною і батьками;

— розв’язати проблеми в школі, садочку;

— розібратися у своєму стані;

— відстежити переконання, що обмежують, і трансформувати їх у прийнятні для Вас;

— визначитися з цілями і способами подолання перешкод на шляху їх досягнення;

— знайти додаткові ресурси, можливості своїх сил;

— звільнитися від психологічної скутості, злості, ревнощів, страхів, нервового напруження тощо;

— підвищити самооцінку;

— покращити стосунки із самим собою і навколишнім світом;

— розв’язати конфліктні ситуації;

— виразити себе, свої думки, переживання, емоції і почуття;

— розкрити свій творчий потенціал;

— розібратися з іншими запитами.

Якщо ви вже готові зробити перші кроки до оновленого життя, телефонуйте – наші адміністратори допоможуть Вам обрати зручні дату і час.

Тривалість першої консультації – 60 хвилин. Тривалість наступних консультацій можна обговорити  й змінити з психологом через низку об’єктивних причин.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.