Що таке безопераційна ліпосакція? Ліпосакція без операції стала реальністю завдяки інноваційним технологіям. Майже кожна дівчина рано чи пізно чула про такий метод, як пресотерапія, радіоліфтинг, апаратний масаж. Унікальність Eximia в тому, що ця процедура містить відразу кілька ефективних методик завдяки різним насадкам і режимам.

Який принцип дії в апарату EXIMIA? Скільки триває процедура? Сеанс для однієї зони триває 30 хвилин і ділиться на кілька етапів:

  • алмазна мікродермабразія: етап, завдяки якому можливо позбутися розтяжок, недосконалостей шкіри, добитися ефекту шовковистості й сяйва;
  • лазеропорація: на даному етапі відбувається імітація активного тренування – за допомогою лазера йде вплив на найглибші шари жирових клітин, внаслідок чого вони руйнуються і готуються покинути організм;
  • ендомасаж: на наступному етапі проводиться вакуумний масаж, активно підтягує шкіру і сприяє виведенню розбитих відкладень і зайвої рідини з організму, а крім того, він відновлює правильну лімфотечію, попереджаючи появу “кишені”, в якій далі могли б накопичуватися нові відкладення;
  • радіоліфтинг: на даному етапі відкладення, простимульовані лазером, піддаються дії електромагнітів і радіохвиль, що подвійно підсилює ефект від лазеропорації.

Якого ефекту очікувати від курсу процедур? Курс процедури на апараті EXIMIA не тільки здатний позбавити від 6 см в об’ємах, але також помітно підтягує шкіру, позбавляючи її від целюліту, втрати тонусу і розтяжок. В Європі курс на апараті EXIMIA називають “Фігурою за 7 днів”.

Яка тривалість курсу? Точну кількість процедур, необхідних для досягнення оптимального результату, призначає наш естетист. В середньому, це від 7 до 10 процедур – в залежності від вихідних даних і бажаного результату. Однак з нашого досвіду, можемо впевнено стверджувати: найефектніша корекція фігури в Києві – це ліпосакція без операцій за допомогою EXIMIA.