Щоб розібратись з процедурою фотоомолодження, що це таке і для кого вона необхідна, нагадаймо, що таке фотостаріння і кому воно загрожує? Отже, фотостаріння – це зміни на шкірі у вигляді пігментних плям, судинних зірочок, розширених капілярів, втрата тонусу та еластичності шкіри, її витончення і сухість.Частіше всього воно викликане шкідливим впливом сонця, при зловживанні засмагою або хронічному ультрафіолетовому впливі.З часом у таких пацієнтів з’являються вогнища хронічного запалення, в дрібних судинах виникають застійні явища, порушуються процеси ороговіння і відновлення епідермісу, потім зміни поширюються на глибші шари шкіри…

Якщо ви відмічаєте: не рівномірне забарвлення шкіри, втрату тонусу й еластичності, пігментні плями, розширенні капіляри на обличчі, тоді дана процедура створена саме для вас.

Фотоомолодження – безболісна й ефективна лазерна методика, що виконується на апараті IPL.

Механізм дії полягає у впливі широко імпульсного світлового потоку на шкіру, при цьому здорові тканини не руйнуються.Для того, щоб цей потік потрапив на певну глибину, використовують спеціальні фільтри, які обрізають зайві промені. Світловий потік налаштований на пігмент, саме тому його добре вловлюють пігментні плями, крім того, розширенні судинки(бо в судині є еритроцити, клітини крові з червоним пігментом), і патологічні бактерії, які є на поверхні шкіри(як виявляється бактеріальна стінка також містить пігмент). Завдяки всім цим властивостям під час процедури фотоомолодження ви одномоментно позбуваєтесь кількох проблем, крім того, внаслідок світлового впливу клітини починають активніше виробляти колаген і еластин, що покращує тонус шкіри.

Вже після першої процедури пацієнти відмічають позитивний результат, однак оптимальним є проведення 3-5 сеансів, з проміжками 14- 21 день.

Процедуру не варто виконувати на “свіжу” засмагу, а також за 10- 14 днів до процедури не перебувати під активним сонцем, не проводити хімічні пілінги. Суттєвим для проведення фотоомолодження є наявність якісного, сертифікованого обладнання, що постійно діагностується й обслуговується в професійних сервіс-центрах.Це запорука ефективності й вашої безпеки.

В CPG центрі використовується апарат Італійського виробника(General Project), в якому закладена потужна безперебійна система охолодження, що запобігає перегріванню тканин і опікам та робить процедуру максимум комфортною і безболісною.

Що ви отримуєте після процедури?

  1. Вирівнювання й освітлення тону обличчя.
  2. Покращення тонусу й еластичності шкіри.
  3. Зменшення проявів дрібних зморшків.
  4. Розсмоктування дрібних, розширених капілярів.

Після процедури не рекомендоване перебування під активним сонцем, або використання солярію протягом 10-14 днів, а також три дні після процедури не відвідувати лазні, сауни, басейни, не протирати обличчя спиртовмісними засобами.

Пацієнти, що проходять курс фотоомолодження обов’язково повинні використовувати в домашньому догляді сонцезахисні засоби(SPF влітку не менше +30, і взимку не менше +20).

Тривалість процедури фотоомолодження 15- 20 хв.

Кому не показана процедура?

  1. Пацієнти, які приймають препарати зі схильністю до фотосенсибілізації(це можуть бути антибіотики тетрациклінового ряду, ретиноїди).Зазвичай про таку схильність відмічають в інструкції до застосування препарату, тому слід звертати на це увагу.
  2. Вагітність і лактація.
  3. Наявність інфекційних або запальних проявів на шкірі.
  4. Цукровий діабет і інші хронічні захворювання в стадії декомпенсації.
  5. Онкологічні захворювання.
  6. Епілепсія.

Що таке IPL фотоомолодження? Фотоомолодження за допомогою апарату IPL – це процедура лазерного дермального омолодження, що дозволяє перепинити й усунути вікові зміни шкіри: втрату тонусу, зморшки, птоз.

Який принцип дії фотоомолодження? Спеціальна фотонасадка на апараті IPL виробляє потужні світлові промені, що руйнують пігментні клітини дерми. При цьому, регулюється потужність і глибина впливу. Під дією світла пробуджуються “клітини молодості”, що запускають регенеративні властивості шкіри.

Скільки потрібно процедур для помітного результату? Результат проявляє себе повною мірою вже через тиждень після першої процедури фотоомолодження. Спеціаліст CPG Center після індивідуальної консультації зможе призначити необхідну кількість процедур для досягнення бажаного вами результату. Фотоомолодження IPL (в Києві, до речі, вкрай мало апаратів, здатних на реальний результат) – це безболісний, швидкий і ефективний спосіб зупинити час для своєї краси.