Що таке LDM?

LDM – це локальний динамічний масаж. Унікальний спосіб “відмотати біологічний годинник шкіри” на 5 років назад і підтримувати її в такому стані курсом процедур. Наявна енергія – ультразвук дуже високої частоти (10 МГц) і технологія частоти ультразвуку ЛДМ, що змінюється.

Як це працює?

ЛДМ активує ферментативну активність шкіри, що проявляється у більшій зволоженості, наповненості вологою. У шкірі стає більше власної гіалуронової кислоти. Це хороша альтернатива для тих, кому не підходить глибоке зволоження шкіри за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти (біоревіталізації).

Який ефект дає LDM?

Курс “відпочивальних” процедур надає шкірі сяйво і рівний колір, заповнює дрібні дефекти й глибоко зволожує. ЛДМ включає відповідь шкіри на усі доглядові процедури. При цьому риси обличчя збережені й підкреслено свіжі, шкіра щільніша, зволожена і рівна за кольором.

Під час процедури легке тепло і повільні рухи маніпули апарату занурюють у відпочинок. Використання сироваток, які глибоко проникають в ультразвуковому полі, збагачує і вирішує додаткові завдання, наприклад, лікування застійних плям після вугрової хвороби. ЛДМ створений для підтримки якості шкіри як молодої.

Процедура “обідньої перерви”, не відриває від соціальної активності. Відпочинок, зволоження і молода шкіра.