Що таке IPL- епіляція?

Епіляція IPL – це ефективна процедура для видалення небажаних волосків з використанням широкосмугового імпульсного джерела світла. Такі промені досягають кореня волоска, ушкоджуючи його і зупиняючи зростання нових волосків.

 

Чим IPL відрізняється від класичної епіляції?

У IPL- епіляції є декілька важливих переваг: зростання волосся після процедури сповільнюється у 2-3 рази у порівнянні з класичним методом, а в якості терапії достатні 4-6 сеансів для повного уповільнення зростання волосків. Крім того, величезний плюс IPL- лазера – процедури з його допомогою набагато комфортніші.

Чи прибирає IPL білі волоски?

Існує величезний міф, нібито лазерні та IPL- процедури здатні позбавити від світлих волосків. Але правда в тому, що сьогодні просто не існує апаратів, здатних на це. Сам метод дії будь-якого лазера полягає в “виявленні” темних волосків на світлій шкірі (з цієї причини, до речі, будь-які лазерні процедури не рекомендовані після активного загару).

 

IPL- епіляція в Києві – це комфортна процедура з множиною переваг. А фахівці CPG Center завжди раді допомогти вам в рішенні усіх естетичних завдань!