RF- ліфтингу це безопераційна, неінвазивна підтяжка шкіри, в основі якої лежить високо радіочастотний вплив на глибокі шари шкіри, а саме дерму (вплив на колагено- і еластиноутворення), гіподерму (вплив на підшкірно жировий шар), що призводить до покращення її тонусу й еластичності, а також до зменшення жирових відкладень. Слід зазначити, що цей вплив лишає інтактними поверхневі шари шкіри (епідерміс), тому процедура повністю комфортна, безпечна і зовсім не містить реабілітаційного періоду.

Шляхом прогріву тканин, при t до 40°C, покращується мікроциркуляція і лімфообіг, стимулюються фібробласти (це клітини попередники колагену й еластину).

Індивідуально для кожної ділянки підбираються необхідні режими по потужності й тривалості роботи. Перед процедурою очищують необхідну зону від забруднень, знімають контактні лінзи, металеві предмети, прикраси. Шкіра обробляється прозорим контактним гелем, що покращує провідність хвиль. Можна додавати гіалуронову кислоту, з метою зволоження, або ліполітичні коктейлі з метою зменшення об’ємів, через те, що радіочастотні хвилі сприяють глибшому проведенню чинних речовин в шкіру.

Під час процедури пацієнти відчувають лише приємне тепло і ніяких больових відчуттів.

До проведення процедури є певні обмеження, а саме:

 • Вік до 35 років(вважається що саме до цього віку фібробласти є достатньо активними та самостійно продукують нові волокна, але з віком ця активність зменшується і тоді буде доречною їх радіочастотна стимуляція). Однак все частіше косметологічні процедури проводять не за віком, а за показами, тому якщо вам немає 35 років, але ви вже знаєте вікових змін на обличчі, то звісно після консультації зі спеціалістом, ви можете проводити процедуру;
 • наявність кардіостимуляторів, або інших електричних пристроїв на тілі;
 • наявність металевих імплантатів, протезів;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність і лактація;
 • гострі стани інфекційних захворювань;
 • хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
 • порушення цілісності шкірного покриву в місці проведення процедури.

Одночасно не рекомендовано поєднувати RF-ліфтинг з епіляцією, ботулінотерапією, контурною пластикою в ділянках проведення процедури.

Після процедури впродовж 3-х днів не рекомендовано відвідувати сауни, лазні, солярії, і не проводити інвазивних втручань в місцях дії радіочастотних хвиль.

RF- ліфтинг відмінно зарекомендував себе не тільки в роботі з обличчям, але і на  ділянках тіла, де проявляється дряблість тканин(на шиї, декольте, внутрішня ділянка рук, стегон, передня черевна стінка, особливо після пологів, при наявності стрії та розтяжок).
Доведена ефективність RF – ліфтингу у боротьбі з целюлітом, внаслідок теплового впливу жир розкладається на гліцерин і жирні кислоти, які за допомогою печінки метаболізуються і виводяться з організму. Після процедури відмічається зменшення об’ємів жирових відкладень і покращення тургору й еластичність шкіри.

Особливістю RF є те що він запускає процес утворення нового колагену і зміцнення дерми, який триває до 6 місяців. Однак вже після першої процедури спостерігається прекрасний ліфтинговий ефект, зменшення зморшок, вирівнювання рельєфу шкіри.

Курс процедур складає 3-4, з інтервалом в 3 тижні.

RF- ліфтинг буде доречним, якщо ви бажаєте:

 1. Підкреслити овал обличчя
 2. Покращити тонус шкіри й еластичність
 3. Позбутися дрібної зморшкуватості на обличчі, в ділянках навколо очей
 4. Забезпечити гарний тонус і рельєф в ділянках декольте і шиї
 5. Локально зменшити жирові відкладення і покращити якість шкіри на руках, ногах, сідницях, животі.

І найприємніше те, що омолодження відбувається шляхом стимуляції власних процесів в організмі, тому пацієнти отримують природній і стійкий результат.

Що таке RF-ліфтинг на апараті EXIMIA?

RF-ліфтинг (радіоліфтинг) на апараті EXIMIA – це ефективний підхід до апаратної підтяжки шкіри.

Як проходить процедура?

Процедура RF-ліфтингу проходить в три етапи:

 • очищення
 • тонізація
 • безпосередньо ліфтинг

Завдяки спеціальним насадкам апарату EXIMIA всього за один сеанс шкіра приходить в тонус, поліпшується підшкірний кровообіг, відбувається глибоке насичення киснем і пробуджується “сплячий” колаген.

Які результати очікувати від процедури?

Вже після першої процедури шкіра виглядає посвіжівши та відпочивши, а після курсу до 10 сеансів стає видимим розгладження зморшок.

..
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider