Альтера терапія (Ultherapy) або ультразвуковий SMAS ліфтинг – це безопераційна підтяжка шкіри, це одна з найбезпечніших і найефективніших методик омолодження.

Принцип дії:

Ультразвукові хвилі проникають в шкіру на глибину від 1,5 до 4,5 мм при температурі 70°C спричиняють там коагуляцію білка (пошкодження), у відповідь на яке в організмі спрацьовує програма по виробленню нових колагенових волокон, що власне і формують підтяжку. Слід зазначити, що поверхневі шари шкіри при цьому не ушкоджуються.

Рівень на якому працює Альтера (м’язово-апоневротичний шар) досяжний лише для пластичних хірургів, це рівень, що формує каркас обличчя, створює необхідні форми та об’єми.

Та на відміну від пластичних хірургів Альтера робить це бережно, без реабілітаційного періоду (синців, шрамів, крововиливів), крім того, вона не змінює риси вашого обличчя, ви зберігаєте свою індивідуальність і продовжуєте молодість.

Важливою ознакою оригінальності апарату є наявність ультразвукового датчика, який забезпечує точний контроль перебування на потрібному рівні, в реальному часі. Інші апарати, що сьогодні використовуються для SMAS ліфтингу, не мають такої можливості й відповідно приводять до сумнівних результатів і навіть негативних наслідків.

Обов’язково запитуйте у свого спеціаліста про наявність сертифікатів якості, що підтверджують оригінальність апарату, а також наявність спеціального кристала, що свідчить і про велику кількість процедур і позитивних результатів даної клініки, центру.
Виробником Альтери є США (це зазначено на самому апараті, на зворотній стороні). Саме в Америці була проведена максимальна кількість процедур даної методики, завдяки чому Альтера здобула схвалення FDA, як одна з найбезпечніших і найрезультативніших методик омолодження.

Світові selebrity все частіше звертаються за її допомогою. Наприклад, Дженіфер Еністон, Кортні Кокс відкрито розповідають про це у своїх інтерв’ю, мотивуючись тим, що дана методика не має реабілітаційного періоду, не потребує анестезії, можна зробити просто серед обідньої перерви й продовжити свою роботу, при цьому отримуючи блискавичний результат.

Загалом в країнах Європи й США було проведено понад 1 млн процедур.

Безпосередньо після процедури пацієнти вже помічають незначний ліфтинг, і це лише 10-15% від очікуваного. Оцінку результату проводять через 3 місяці, коли вже сформувались нові колагенові волокна та можна спостерігати – підтяжку тканин, розгладження зморшок, покращення якості шкіри.
Результат зберігається від 1 до 3 років в залежності від віку пацієнта.

Процедуру рекомендовано проводити на ділянках обличчя, шиї, декольте, навколо очей, а також для покращення якості шкіри по тілу.

Кому показана дана методика?

Пацієнтам з нечітким контуром нижньої частини обличчя, нависанням носо-губних складок, формування бриль, явними ознаками птозу на обличчі, підборідді, при деформаційно-пастозному типі обличчя, щоб стримувати деформацію й опущення тканин.

Альтера терапія орієнтована не на вік, а на покази (поява перших ознак старіння), тому можливе її проведення вже з 25-28 років.
Протипоказом до проведення процедури є наявність металевих імплантів, синтетичних філерів, інфекційних проявів в ділянці проведення процедури; ну і звісно це вагітність, лактація, декомпенсовані хронічні стани, психічні захворювання, онкологія.

Що таке Ultherapy® (Альтерапія®)? Альтерапія – це процедура на апараті Ulthera (США), в основі якої лежить вплив сфокусованими ультразвуковими хвилями на SMAS рівні. Що таке SMAS? S-superficial M-muscular A-aponeurotic S-system (поверхнева м’язово-апоневротична система) – це структура, що покриває мімічні м’язи обличчя та з’єднує їх з дермою. SMAS складається з волокон колагену й еластину. Основна функція SMAS – дозволяє утримувати та забезпечити чіткий овал обличчя. Як працює Ultherapy? Ультразвукова хвиля, проникаючи всередину шкіри, сфокусована, на чітко заданій глибині, створює зони нагріву і запускає природні процеси відновлення й утворення нового колагену. Альтера® стимулює вироблення колагену і зміцнює шкіру на SMAS рівні й є одним з прогресивних методів безопераційного омолоджування і ліфтингу.

Механізм роботи

image