Подологія – це напрямок медицини, який займається повноцінним доглядом за стопою. Фахівці-подологи допоможуть вам вирішити що існує проблему або попередити її появу. Манікюр – це якісний догляд за вашими руками в найкомфортніших умовах. Якщо ви шукаєте манікюр на Оболоні, фахівці CPG Center завжди допоможуть вам отримати кращий сервіс в Києві. Педикюр – це спосіб не тільки подбати про візуальну красу ваших ніг, але і підкреслити індивідуальність за допомогою оригінального nail-дизайну.

1

Кращі фахівці з медичною освітою

2

Комфортний сервіс

3

Широкий вибір кольорів і дизайну

4

Поради по домашньому догляду за ногами

5

Ідеальна стерильність інструментів і приміщення

ЗАСІБ ДЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ PEARLSHINE

ЗАСІБ ДЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ PEARLSHINE

ДОГЛЯД ЗА НОГАМИ. БРЕНД PEDIBAEHR

ДОГЛЯД ЗА НОГАМИ. БРЕНД PEDIBAEHR

ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ. БРЕНД BIOLOGIQUE RECHERCHE

ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ. БРЕНД BIOLOGIQUE RECHERCHE

Центр краси і здоров'я CPG пропонує широкий спектр послуг в найбільш затребуваних напрямах: косметологія (класична, ін'єкційна і апаратна), естетика і здоров'я тіла (безліч видів масажів, доглядові процедури за шкірою, мезотерапія тіла, гідромассаж, флоатинг, апаратна корекція фігури), естетична гінекологія (інтимна биоревіталізація і пілінги, інтимна контурна пластика), подологія і манікюр, психологія.
Кожна процедура проходить з використанням кращої космецевтики DMK, Biologique Recherche і Casmara. Крім того, для ряду процедур задіяні апарати топ-виробників в класі преміум: GP, Eximia, Ulthera й інші.
Наша перевага в індивідуальному підході до кожного клієнта. Нам недостатньо косметологічного ефекту, адже краса виникає зсередини - із здоров'я, рівноваги і гармонії з собою.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.