Психолог СPG Center Ксенія Дашенко спеціалізується на юнгіанському психоаналізі, гештальті та нейро-лінгвістичному програмуванні. Саме ця комбінація дозволяє спеціалісту творити чудеса і повертати людям смак до життя. Приходячи до неї Ви будете відчувати, що з Вами відбувається щось дуже важливе, Ви можете бути самим собою, відчувати себе і знайти свій шлях у вирішенні проблем. Процес взаємодії буде м’яким, без повчань і засуджень, з розумінням і прийняттям. Занурюючись в світ своїх емоцій, переживань, почуттів, фантазій, на сесіях Ви отримаєте досвід самопізнання і трансформації своєї особистості. За допомогою образів у Вас вийде:

 • знайти і використовувати свій внутрішній ресурс
 • безболісно і безпечно виразити себе
 • звільнитися від непотрібних комплексів
 • зняти тілесне й емоційне напруження
 • поглянути на себе зі сторони
 • познайомитися зі своїми частинами
 • знайти і прожити виходи зі своїх непростих ситуацій.

У роботі з нашим фахівцем Ви зможете знайти цілісне уявлення про себе, прожити свої внутрішні конфлікти, завершити незакінчені ситуації, проживаючи їх в поточний момент, «тут і зараз». Ви відновите відповідальність за своє життя, почуття, дії і судження. Станете повноправним творцем свого щасливого життя. Почнете слідувати своїм власним мріям і потребам, а не потребам інших людей. Все це буде відбуватися за допомогою методів:

 • гештальт-терапії
 • ізотерапії
 • пісочної терапії
 • казкотерапії
 • ігротерапії
 • багатьох інших арттерапевтичних методів.

За допомогою нейролингвистических технік Ви знайдете доступ до своїх прихованих невикористаних психологічних ресурсів, витягнете їх з підсвідомості, доведете до рівня свідомості і навчитеся ними користуватися. У безпечній атмосфері у Вас буде можливість розширити свій досвід, знайти більшу кількість стратегій, які допоможуть знаходити правильні варіанти і легше адаптуватися в непростих життєвих ситуаціях. Ви почнете розуміти, що саме обмежує вибір, а також, що можна змінити у внутрішніх стратегіях, щоб вибір збільшився. У роботі з дітьми Ксенія допоможе дитині усвідомити і вільно проявити свої бажання і потреби. Це станеться під час їх творчої діяльності (малювання, ліплення, розповідання історій і казок, розігрування сцен, створення світів в пісочному полі і т.д.). Адже це те, що дитині близько, в чому вона найчастіше висловлює свої почуття і переживання. В процесі взаємодії, створиться особливий простір, в якому дитина розкриває свій внутрішній світ, свої справжні почуття, стає більш гнучкою у поведінці, може вільно вибирати, приймати рішення і багато іншого. Вона придбає новий емоційний досвід, без оцінки і покарань, а також ресурси для реагування по-новому. Дитячий психолог в Києві – це складний пошук. Однак познайомившись з фахівцем CPG Center, ви будете впевнені в своєму виборі.

1

Юнгіанскій психоаналіз

2

Гештальт-терапія

3

Нейро-лінгвістичне програмування

4

Арт-терапія

5

Ізотерапія

6

Ігротерапія

7

Пісочна терапія

1

Індивідуальна консультація 1 година - 850 грн

ЗАСІБ ДЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ PEARLSHINE

ЗАСІБ ДЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ PEARLSHINE

ДОГЛЯД ЗА НОГАМИ. БРЕНД PEDIBAEHR

ДОГЛЯД ЗА НОГАМИ. БРЕНД PEDIBAEHR

ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ. БРЕНД BIOLOGIQUE RECHERCHE

ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ. БРЕНД BIOLOGIQUE RECHERCHE

Центр краси і здоров'я CPG пропонує широкий спектр послуг в найбільш затребуваних напрямах: косметологія (класична, ін'єкційна і апаратна), естетика і здоров'я тіла (безліч видів масажів, доглядові процедури за шкірою, мезотерапія тіла, гідромассаж, флоатинг, апаратна корекція фігури), естетична гінекологія (інтимна биоревіталізація і пілінги, інтимна контурна пластика), подологія і манікюр, психологія.
Кожна процедура проходить з використанням кращої космецевтики DMK, Biologique Recherche і Casmara. Крім того, для ряду процедур задіяні апарати топ-виробників в класі преміум: GP, Eximia, Ulthera й інші.
Наша перевага в індивідуальному підході до кожного клієнта. Нам недостатньо косметологічного ефекту, адже краса виникає зсередини - із здоров'я, рівноваги і гармонії з собою.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.