Все, що необхідно сучасній людині для підтримки форми та краси тіла, крім занять спортом та правильного харчування – це професійний догляд і підтримка в тонусі м’язів та шкіри. Наші фахівці, крім апаратних процедур по створенню ідеальної фігури, пропонують ряд послуг по корекції постави, зняття стискань і стресу, детоксикації, злущування омертвілої шкіри, зволоження та живлення шкіри.

Масажі, флоатинг, обгортання – це не тільки результат, але і надзвичайно приємний процес. Гордість центру – гідромасаж, що є супер ефективним доповненням до лікування порушень метаболізму, захворювань нервової системи та опорно-рухового апарату. А також апарат EXIMIA, який дозволяє здійснювати процедуру безопераційної ліпосакції (до речі, в Європі таку процедуру назвали “стрункість за 7 днів”).

placeholder+image

Видеопрезентация
услуги

placeholder+image
1

Догляд за шкірою тіла

2

Корекція фігури

3

Лімфодренаж, зняття набряків

4

Поліпшення постави

5

Поліпшення самопочуття

1

Корекція фігури та робота над окремими проблемними зонами

2

Синдром постійної втоми, стрес, швидка стомлюваність

3

Набряклість

4

Втрата тонусу шкіри, прояви целюліту, розтяжок і ін.

5

Сухість шкіри

ВИДЕО

placeholder+image
placeholder+image
ЗАСІБ ДЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ PEARLSHINE

ЗАСІБ ДЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ PEARLSHINE

ДОГЛЯД ЗА НОГАМИ. БРЕНД PEDIBAEHR

ДОГЛЯД ЗА НОГАМИ. БРЕНД PEDIBAEHR

ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ. БРЕНД BIOLOGIQUE RECHERCHE

ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ. БРЕНД BIOLOGIQUE RECHERCHE

Центр краси і здоров'я CPG пропонує широкий спектр послуг в найбільш затребуваних напрямах: косметологія (класична, ін'єкційна і апаратна), естетика і здоров'я тіла (безліч видів масажів, доглядові процедури за шкірою, мезотерапія тіла, гідромассаж, флоатинг, апаратна корекція фігури), естетична гінекологія (інтимна биоревіталізація і пілінги, інтимна контурна пластика), подологія і манікюр, психологія.
Кожна процедура проходить з використанням кращої космецевтики DMK, Biologique Recherche і Casmara. Крім того, для ряду процедур задіяні апарати топ-виробників в класі преміум: GP, Eximia, Ulthera й інші.
Наша перевага в індивідуальному підході до кожного клієнта. Нам недостатньо косметологічного ефекту, адже краса виникає зсередини - із здоров'я, рівноваги і гармонії з собою.

Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.