Про нас

Від сучасної жінки все чогось чекають. Родині потрібна щаслива і усміхнена мама і дружина. Начальник хоче бачити ефективного і результативного співробітника. Суспільство очікує від неї соціальної активності та залучення.

А чого очікує від себе сама жінка? Встигати все це - і приділяти час собі. Чи є особливий секрет успіху? Так! І він повністю збігається з головною місією Центру естетичної і антивікової медицини CPG: «Гармонія зовнішнього і внутрішнього світу».

Ми використовуємо досягнення сучасної науки і пропонуємо інноваційні методи для досягнення поставлених цілей. Невід'ємні елементи:

  - Детоксикація організму
  - Ін'єкційні методики омолодження
  - Апаратні процедурах для обличчя і тіла
  - Естетична гінекологія
  - Консультація кваліфікованого психолога

Досягати високих результатів, значно покращувати якість життя кожної жінки і перетворювати звичайні процедури в справжнє диво нам допомагають наші основні принципи роботи:

  - Професіоналізм
  - Якість
  - Доступність
  - Відкритість
  - Системність

Ми не очікуємо від сучасної жінки нічого, чого вона не чекає від себе сама.

Знайдіть свою гармонію разом з CPG Center і насолоджуйтеся кожною роллю в своєму житті!

У назві зашифровані три основних напрямки діяльності нашого центру:

C Cosmetology

Еталон краси примхливий і мінливий. Наше завдання завжди бути на піку поінформованості щодо новинок і тенденцій, котрі вдосконалюють вашу красу, подовжать молодість, дадуть змогу вам ще більше насолоджуватися своїм відображенням у дзеркалі. Ви привабливі, і ми точно знаємо, як це піднести.

P Psychology

У сьогоднішньому світі, одночасно виконуючи роль дружини, матері, бізнес-леді, друга, сестри, дочки, ми губимося в океані викликів і стереотипів. І в цей момент важливо зупинитися, зберегти і примножити в собі неповторну індивідуальність, розвивати внутрішню свободу і турбуватися про свій душевний стан.

G Gynecology

У чому запорука хорошого самопочуття і впевненості в собі? Взаємозв’язок жіночого здоров’я і краси дуже тонкий і при цьому непорушний. Сучасні методики естетичної гінекології допомагають розв’язати проблеми, котрі ще вчора створювали жінкам особливий дискомфорт.

Чому ми?
01. 01.

Висококласні кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи - гордість нашого центру.

02.

Індивідуальний комплексний підхід до кожного відвідувача. Ми зможемо порадити те, що необхідно саме вам.

04.

Ваш комфорт під час відвідування центру для нас є пріоритетним.

03.

Високотехнологічне обладнання, сучасні методики та елітна косметика в комплексі працюють на результат.

Наші сертифікати и дипломи

Принципи роботи

1

Гарантія якості

Ми відповідально контролюємо процес проведення кожної послуги.

2

Чесність до клієнта

Ми ретельно підбираємо послуги, необхідні саме вам.

3

Орієнтованість на результат

Ми хочемо бачити вас щасливими і задоволеними від якості надання наших послуг.

Тольки найкращі бренди

Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды

Наша команда

Багатолітній досвід психолога суттєво позначиться на якості надання психологічної допомоги й дасть змогу Вам бути самим собою, відчувати себе і знайти свій шлях у розв’язанні проблем, отримати досвід самопізнання, зняти стрес і напругу. Процес взаємодії буде м’яким, баз настанов і засуджень, з розумінням і прийняттям. Перелік послуг: індивідуальні консультації, робота спеціаліста з дітьми, юнгіанський психоаналіз, гештальт і нейролінгвістичне програмування, ізотерапія, пісочна терапія, казкотерапія, ігротерапія і багато інших арттерапевтичних методів.

Ксенія Дашенко
Психолог

Досвід роботи: 3 роки Вікторія спеціалізується не лише на естетичній складовій рук і ніг, але й усуненні можливих проблем. Постійний учасник профільних семінарів і виставок, майстер регулярно підвищує свою кваліфікацію і стежить за тенденціями у сфері надання послуг, нігтьовому сервісі й подології. Перелік послуг: подологія: протезування нігтів, робота із врослим нігтем, ортоніксія клеєвою системою Онікліп; послуги класичного нігтьового сервісу.

Вікторія Працевита
Подолог, майстер манікюру і педикюру

Досвід роботи: 5 років. Спеціаліст має вищу медичну освіту за спеціальністю анестезіолог. Клінічний досвід 10 років. Навчена й успішно практикує ін’єкційні методики, сучасні методики контурної пластики. Має практичний досвід використання апаратної косметології, зокрема діодного лазера й IPL апарату, Ultheraтм. Перелік послуг: підбір методики догляду за обличчям з проблемною і нормальною шкірою; ін’єкційні методики,  апаратні процедури; моделювання вікових змін за допомогою контурної пластики й ботулінотерапії; боді-контурінг: моделювання і зменшення обсягів тіла; ліфтингові процедури на апараті Екзимія (Eximia). Знайде індивідуальний підхід і забезпечить професійний догляд за кожним типом шкіри.

Наталія Старченко
Главврач, дерматовенеролог, анестезіолог

Вас гостинно зустріне в CPG-Center наш адміністратор, котрий зможе допомогти з вибором процедури, із записом на наступні сеанси, проконсультує щодо підбору подарункових сертифікатів і косметики для домашнього догляду, надасть інформацію про тривалість і вартість процедури, а також пригостить ароматною кавою чи чаєм.

Наталія Куликовська
Адміністратор

Досвід роботи у сфері: 18 років Має клінічний досвід. Учасник низки міжнародних конференцій і семінарів. Володіє техніками масажу: міофасціальний масаж обличчя, масаж «Maria Galland». Перелік послуг: процедури по догляду на косметиці Biologique Recherche, DMK Danne, Casmara, авторські методики масажів обличчя, шиї й зони декольте, лікування акне, моделювання вікових змін за допомогою контурної пластики й ботулінотерапії.

Ніна Нестерук
Косметолог

Досвід роботи: 8 років. Наталія — сертифікований спеціаліст із різних видів масажу. Пройшла навчання у школах масажу The New World, Om Shanti. Перелік послуг: аюрведичний, тайський,  антицелюлітний, моделюючий масаж, інструктор з хатха-йоги.

Наталія Євсєєва
Естетист
Щербенко Галина
Майстер манікюру та педикюру
Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.