Про нас

Від сучасної жінки все чогось чекають. Родині потрібна щаслива і усміхнена мама і дружина. Начальник хоче бачити ефективного і результативного співробітника. Суспільство очікує від неї соціальної активності та залучення.

А чого очікує від себе сама жінка? Встигати все це - і приділяти час собі. Чи є особливий секрет успіху? Так! І він повністю збігається з головною місією Центру естетичної і антивікової медицини CPG: «Гармонія зовнішнього і внутрішнього світу».

Ми використовуємо досягнення сучасної науки і пропонуємо інноваційні методи для досягнення поставлених цілей. Невід'ємні елементи:

  - Детоксикація організму
  - Ін'єкційні методики омолодження
  - Апаратні процедурах для обличчя і тіла
  - Естетична гінекологія
  - Консультація кваліфікованого психолога

Досягати високих результатів, значно покращувати якість життя кожної жінки і перетворювати звичайні процедури в справжнє диво нам допомагають наші основні принципи роботи:

  - Професіоналізм
  - Якість
  - Доступність
  - Відкритість
  - Системність

Ми не очікуємо від сучасної жінки нічого, чого вона не чекає від себе сама.

Знайдіть свою гармонію разом з CPG Center і насолоджуйтеся кожною роллю в своєму житті!

У назві зашифровані три основних напрямки діяльності нашого центру:

C Cosmetology

Еталон краси примхливий і мінливий. Наше завдання завжди бути на піку поінформованості щодо новинок і тенденцій, котрі вдосконалюють вашу красу, подовжать молодість, дадуть змогу вам ще більше насолоджуватися своїм відображенням у дзеркалі. Ви привабливі, і ми точно знаємо, як це піднести.

P Psychology

У сьогоднішньому світі, одночасно виконуючи роль дружини, матері, бізнес-леді, друга, сестри, дочки, ми губимося в океані викликів і стереотипів. І в цей момент важливо зупинитися, зберегти і примножити в собі неповторну індивідуальність, розвивати внутрішню свободу і турбуватися про свій душевний стан.

G Gynecology

У чому запорука хорошого самопочуття і впевненості в собі? Взаємозв’язок жіночого здоров’я і краси дуже тонкий і при цьому непорушний. Сучасні методики естетичної гінекології допомагають розв’язати проблеми, котрі ще вчора створювали жінкам особливий дискомфорт.

Чому ми?
01. 01.

Висококласні кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи - гордість нашого центру.

02.

Індивідуальний комплексний підхід до кожного відвідувача. Ми зможемо порадити те, що необхідно саме вам.

04.

Ваш комфорт під час відвідування центру для нас є пріоритетним.

03.

Високотехнологічне обладнання, сучасні методики та елітна косметика в комплексі працюють на результат.

Наші сертифікати и дипломи

Принципи роботи

1

Гарантія якості

Ми відповідально контролюємо процес проведення кожної послуги.

2

Чесність до клієнта

Ми ретельно підбираємо послуги, необхідні саме вам.

3

Орієнтованість на результат

Ми хочемо бачити вас щасливими і задоволеними від якості надання наших послуг.

Тольки найкращі бренди

Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды
Только лучшие бренды

Наша команда

Досвід роботи: 15 років

Освіта: Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, Національна медична академія ім. П.Л.Шупика, Українська військово-медична академія.

Школа Космотрейд, Міжнарода академія Academy of Advanced Aesthetics, Теoxane Academy Ukraine.

Щорічний учасник “S Concres”, Київ, Україна, “Injection Concres”, Львів, Україна.

Учасник Конгресів “Ботулинотерапия 360”, ЕМЕТ «lV international congreces» та конференцій Ukraine aesthetics, “Dysport.Enduring confidence”.

Член міжнародної групи лікарів по обговоренню медичних питань і ускладнень естетичної косметології “Secret Doctor only”.

Послуги: класична, апаратна, ін’єкційна косметологія, лікування дерматологічних та вірусних захворювань шкіри, плазмотерапія, мезотерапія, контурна пластика.

Наталія Старченко
Головний лікар, лікар-дерматовенеролог, лікар-анестезіолог

Досвід роботи: 21 рік

Освіта: Лікувально-методичний центр Botulin Club – ботулотерапія – експертний рівень.

Teoxale Laboratories – Корекція середній і нижній третині обличчя, Вектор стилю.

Mezz-Academy of Aolvanced Aesthetics «Застосування ботулотоксину Xeomin в ін’єкційної косметології».

Послуги: класична, апаратна, ін’єкційна косметологія, плазмотерапія, мезотерапія, ботулінотерапія, контурна пластика.

Ніна Нестерук
Імунолог-мікробіолог, косметолог

Досвід роботи: 10 років

Освіта: Школа східних масажів New World, Школа відновлювальної та спортивної медицини «Реабилитолог», Інститут Апледжера, курси Styx Ukraine, Spa Indastry, Om Shanti Om Yoga School (Youga Alliance), Школа йоги та тонких тіл О.Демчук.

Послуги: Класичний, антицелюлітний, лімфодренажний масажі. Тайський масаж, аюрведичний масаж Абхьянга, масаж гарячими бамбуковими паличками, Ток-Сен масаж. Гідромасаж. Обгортання. Хатха-йога.

Наталія Євсєєва
Естетист по тілу, інструктор йоги

Досвід роботи: 10 років

Освіта: КНУ ім. Шевченка, Київський Юнгіанскій інститут за спеціалізацією «юнгіанського консультування».

Курси підвищення кваліфікації в КУ ім. Б.Грінченка (ІІ категорія) і в Переяслав-Хмельницькому Державному педагогічному Університеті ім. Григорія Сковороди. Навчальні програми в Східноукраїнської асоціації, арт-навчання в Київському представництві Московського Гештальт Інституту «Теорія і практика гештальт-терапії». Курс лекцій-семінарів “Психіатрична пропедевтика” майстерня Г. Я. Пилягіної за підтримки ЦПОПК.

Сертифікований «НЛП-практик» в професійному навчальному центрі «L`n`D group».

Послуги: дитячо-батьківські відносини; проблеми в навчальних закладах; конфліктні ситуації; занижена самооцінка; внутрішньоособистісні конфлікти і розвиток міжособистісних відносин; страх осуду з боку оточуючих; травмуючі переживання; сором, вина; сепарація і т.д.

Ксенія Дашенко
Психолог, викладач психології

Досвід роботи: 3 роки Вікторія спеціалізується не лише на естетичній складовій рук і ніг, але й усуненні можливих проблем. Постійний учасник профільних семінарів і виставок, майстер регулярно підвищує свою кваліфікацію і стежить за тенденціями у сфері надання послуг, нігтьовому сервісі й подології. Перелік послуг: подологія: протезування нігтів, робота із врослим нігтем, ортоніксія клеєвою системою Онікліп; послуги класичного нігтьового сервісу.

Вікторія Працевита
Подолог, майстер манікюру і педикюру

Досвід роботи: 7 років

Освіта: Школа скелетно-м’язової реабілітації «Орней» за напрямками:

«Інструментальна мобілізація м’яких тканин в м’язово-скелетної реабілітації», «Біомеханіка і функціональна анатомія в мануальної терапії», Мануальна терапія в реабілітації шийного відділу хребта», Мануальна терапія в реабілітації поперекового відділу хребта», «Мануальне м’язове тестування», Курси Styx Ukraine.

Послуги: Класичний, лікувальний, лімфодренажний, антицелюлітний масажі. Інструментальна мобілізація м’яких тканин, постізометрична релаксація м’язів. Обгортання. Гідромасаж. Робота з апаратом Eximia.

Христина Базько
естетист по тілу, корекційний ортопедагог (дефектолог, реабілітолог)

Досвід роботи: 6 років

Освіта: Курси за напрямками: «Масажист універсал», «Міофасциальний масаж тіла», «Аюрведа», «Тайський масаж стоп», «Самомасаж шиї та обличчя», «Скульптуруючий масаж обличчя», «Лімфодренажний масаж обличчя».

Послуги: Міофасциальний масаж обличчя, Міофасциальний, класичний, антицелюлітний, спортивний, розслабляючий масажі. Гідромасаж. Робота з апаратом Eximia

Анастасія Романова
Естетист по тілу

Досвід роботи: 2 роки

Освіта: Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, Українська військово-медична академія.

Учасник курсів World Aesthetic Education, EMET «Sagging skin», авторських курсів по дерматовенерології  Л.Д.Калюжної.

Учасник міжнародної конференції «Сучасна дерматовенерологія в розробках молодих вчених» Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика та науково-практичної конференції «Дерматовенерологія в Україні. Псіходермологія».

Послуги: класична, апаратна, ін’єкційна косметологія, лікування дерматологічних та вірусних захворювань шкіри.

Юлія Малаховська
Лікар-дерматовенеролог, косметолог

Вас гостинно зустріне в CPG-Center наш адміністратор, котрий зможе допомогти з вибором процедури, із записом на наступні сеанси, проконсультує щодо підбору подарункових сертифікатів і косметики для домашнього догляду, надасть інформацію про тривалість і вартість процедури, а також пригостить ароматною кавою чи чаєм.

Наталія Куликовська
Адміністратор
Записатися онлайн
© 2019 CPG center. Все права защищены.